AcanaCat Prairie

Krmivo ACANA PRAIRIE FEAST obsahuje hodně proteinů a málo sacharidů. Lépe tak odpovídá přírodní kočičí stravě.

Katalogové číslo: 3720000023. Kategorie: , . Tags: .

Product Description

Matka Příroda vyvinula kočky jako masožravce, kterým prospívá potrava bohatá na rozmanité živočišné proteiny a tuky, ne na sacharidy a obiloviny, které jsou ve většině komerčních krmiv.

To je důvod, proč ACANA PRAIRIE FEAST doslova překypuje prémiovými živočišnými surovinami (plných 65%) včetně kuřat z volných výběhů, celých vajec z místních prérijních farem, severských jezerních síhů a candátů chycených ve volné přírodě v hlubokých severských jezerech – suroviny světové třídy, které jsou dováženy denně ČERSTVÉ z našeho regionu, nezmražené a bez konzervačních prostředků.

Krmivo ACANA PRAIRIE FEAST obsahuje hodně proteinů a málo sacharidů. Lépe tak odpovídá přírodní kočičí stravě. Krmivo se dále vyznačuje celou škálou místního ovoce a zeleniny, včetně brusinek z oblasti British Columbia, které snižují pH moči. Organická mořská zelenina vstřebává toxiny ze střev a zlepšuje metabolismus. Vybrané byliny včetně listů maliníku a květu měsíčku lékařského vyživují a posilují trávicí ústrojí.

Člen lososí rodiny a jezerní síh pocházejí ze studených severských jezer a poskytují jedinečný zdroj nenasycených mastných kyselin, včetně DHA a EPA, které příznivě působí na imunitu a vyživují kůži a srst – vnější symboly vitality vaší kočky.

Krmivo ACANA se vyrábí z nejlepších a nejčerstvějších surovin ze západní Kanady v oceněné rodinné továrně, která se nachází ve slunné Albertě v Kanadě. Když si přečtete jeho složení, určitě nám dáte za pravdu – ACANA PRAIRIE FEAST je přírodní a lahodný způsob, jak udržet vaši kočku nebo kotě šťastné, zdravé a silné.

Recenze

There are no reviews yet, would you like to submit yours?

Be the first to review “AcanaCat Prairie ”