AcanaCat Pacifica

Acana pacifica Cat je kompletní a vyvážené krmivo s rybami pro všechny kočky.

Katalogové číslo: 3720000028. Kategorie: , . Tags: .

Product Description

Acana pacifica Cat je kompletní a vyvážené krmivo s rybami pro všechny kočky.

STUDENÉ PRŮZRAČNÉ VODY U KANADSKÉHO SEVEROZÁPADNÍHO POBŘEŽÍ JSOU VYHLÁŠENÉ ROZMANITÝM VÝSKYTEM PRVOTŘÍDNÍCH RYB – SLEĎŮ, PLATÝSŮ A PĚTI DRUHŮ TICHOMOŘSKÉHO LOSOSA. Krmivo ACANA PACIFICA čerpá z takovýchto bohatých úlovků a to jí dělá unikátním, obsahuje vysoké množství lehce stravitelných proteinů z tichomořského lososa, platýse a sledě z Vancouver Island. Všechny suroviny jsou dodávány ČERSTVÉ KAŽDÝ DEN, takže jsou bez konzervantů a plné přírodní jakosti a chuti a kompletně tak vyživují Vaší kočku. Toto výjimečné krmivo neobsahuje žádné obiloviny, čímž snižuje množství sacharidů a vyznačuje se obsahem ovoce, zeleniny a bylin včetně dýně, chaluh a levandule, které zlepšují metabolismus a posilují trávicí ústrojí. Krmivo ACANA PACIFICA se vyrábí výhradně v naší oceňované továrně, zde v Albertě, v Kanadě a zaručuje, že udrží Vaší kočku zdravou a silnou. PŘEČTĚTE SI SLOŽENÍ NAŠEHO KRMIVA A UVIDÍTE, ŽE BUDETE TAKÉ SPOKOJENI!

SLOŽENÍ
Vykostěný losos (přírodní zdroj EPA, DHA), moučka z lososího masa, moučka z masa sledě, červenohnědé brambory, hrách, moučka z masa síha*, Batata sladké brambory, lososí olej, vojtěška sušená na slunci, vykostěný sleď, vykostěný platýs, přírodní rybí aroma, dýně, listy tuřínu, špenát, rajská jablka, mrkev, jablka, organická chaluha, brusinky, borůvky, bobule jalovce obecného, černý rybíz, kořen čekanky obecné, kořen lékořice, kořen anděliky lékařské, pískavice řecké seno, květy měsíčku lékařského, sladký fenykl, lístky máty peprné, květy heřmánku lékařského, květy levandule, saturejka zahradní, rozmarýna lékařská, plus doplňkové vitamíny a minerály.**
* Moučka z masa síha obsahuje stopy platýse, platýse obrovského a tresky
** Kompletní seznam vitamínů a minerálů naleznete na acana.cz

ZARUČENÁ ANALÝZA
Dusíkaté látky (min.) ……………………………………………..35 %
Tuk (min.) ……………………………………………………………..20 %
Vláknina (max.) ……………………………………………………2,5 %
Vlhkost (max.) ……………………………………………………….10 %
Vápník/fosfor (min.) ………………………………….. 1,3 % / 1,1 %
Omega-6 / Omega-3 (min.) ………………………….. 3 % / 1,4 %
DHA / EPA (min.) ………………………………………….. 3% / 1,4 %
Hořčík ………………………………………………………………..0.09 %
pH (max.) ………………………………………………………………..5,5

OBSAH KALORIÍ
Energie představuje 3950 kcal / kg ( 485 kcal = 250 ml odměrka), 35 % energie pochází z proteinů, 45 % pochází z tuků a 20 % pochází z ovoce a zeleniny.

 

Additional Information

Výrobce

ACANA

Recenze

There are no reviews yet, would you like to submit yours?

Be the first to review “AcanaCat Pacifica ”