AcanaCat Grassland

Katalogové číslo: 0800509059. Kategorie: , . Tags: .

Product Description

V JIŽNÍ ALBERTĚ LEŽÍ VELKÉ ÚRODNÉ PASTVINY. MÍSTNÍ FARMY VZKVÉTAJÍCÍ DÍKY DLOUHÝM LETNÍM DNŮM A HLUBOKÉ TMAVÉ ORNICI. Krmivo ACANA GRASSLANDS navazuje na toto špičkové zemědělství a vyznačuje se obsahem místního jehněčího masa, celých vajec, volně lovených ryb a kachen z volných chovů. Všechny suroviny jsou dodávány ČERSTVÉ KAŽDÝ DEN a kompletně tak vyživují Vaší kočku. Tato bohatá rozmanitost výživných masových proteinů představuje přirozenou stravu Vaší kočky a prospívá její špičkové kondici. Výtažek z omega-3 mastných kyselin (EPA, DHA) z volně lovených ryb přispívá k vynikajícímu stavu kůže a nádherné srsti Krmivo ACANA GRASSLANDS neobsahuje žádné obiloviny, čímž snižuje množství nevhodných sacharidů a vyznačuje se obsahem ovoce, zeleniny a bylin, které jsou bohatým zdrojem fytoživin a esenciálních stopových prvků, které zlepšují metabolismus a posilují trávicí ústrojí. Krmivo ACANA GRASSLANDS se vyrábí výhradně v naší oceňované továrně, zde v Albertě, v Kanadě a zaručuje, že udrží Vaší kočku šťastnou a silnou. PŘEČTĚTE SI SLOŽENÍ NAŠEHO KRMIVA A UVIDÍTE, ŽE BUDETE TAKÉ SPOKOJENI!

SLOŽENÍ
Vykostěné jehněčí maso, moučka z jehněčího masa, moučka z lososího masa, červenohnědé brambory, moučka z masa sledě, moučka z kuřecího masa, hrách, Batata sladké brambory, vykostěná kachna, lososí olej, kuřecí tuk, vykostěný candát, sušená kuřecí játra, vojtěška sušená na slunci, celá vejce, dýně, špenát, listy tuřínu, rajská jablka, mrkev, jablka, organická chaluha, brusinky, borůvky, bobule jalovce obecného, černý rybíz, kořen čekanky obecné, kořen lékořice, kořen anděliky lékařské, pískavice řecké seno, květy měsíčku lékařského, sladký fenykl, lístky máty peprné, květy heřmánku lékařského, květy levandule, saturejka zahradní, rozmarýna lékařská, plus doplňkové vitamíny a minerály.**

* Moučka z masa síha obsahuje stopy platýse, platýse obrovského a tresky
** Kompletní seznam vitamínů a minerálů naleznete na acana.cz

ZARUČENÁ ANALÝZA
Dusíkaté látky (min.) ……………………………………………..35 %
Tuk (min.) ……………………………………………………………..20 %
Vláknina (max.) ……………………………………………………2,5 %
Vlhkost (max.) ……………………………………………………….10 %
Vápník/fosfor (min.) ………………………………….. 1,5 % / 1,3 %
Omega-6 / Omega-3 (min.) ………………………….. 3 % / 1,2 %
DHA / EPA (min.) ……………………………………….. 0,7% / 0,3 %
Hořčík ………………………………………………………………..0,09 %
pH (max.) ………………………………………………………………..5,5

OBSAH KALORIÍ
Energie představuje 3950 kcal/kg (485 kcal = 250 ml odměrka), 35 % energie pochází z proteinů, 45 % pochází z tuků a 20 % pochází z ovoce a zeleniny.

Additional Information

Výrobce

ACANA

Recenze

There are no reviews yet, would you like to submit yours?

Be the first to review “AcanaCat Grassland ”