Acana Puppy Large

Katalogové číslo: 0800509011. Kategorie: , . Tags: .

Product Description

Štěňata velkých plemen vyžadují specificky vyváženou stravu s vysokým obsahem proteinů podporujících svalstvo a s nízkým obsahem sacharidů. Tento faktor pomáhá regulovat hmotnost a přispívá k optimálnímu vývoji kostry.

ACANA PUPPY LARGE BREED je proto doslova nabita proteiny z prvotřídních živočišných surovin (55%) včetně volně chovaných kuřat, vajec z prérijních farem a lososů ze studených vod Tichého oceánu u Vancouver Island – všechny tyto suroviny jsou dodávány DENNĚ ČERSTVÉ, nezmražené a bez konzervačních prostředků.

ACANA obsahuje méně sacharidů a tak lépe odpovídá přirozené stravě vašeho štěněte, ACANA také neobsahuje pšenici, kukuřici a lepek, suroviny často spojované s poruchami zažívání. Namísto toho ACANA obsahuje plných 20% místního ovoce a zeleniny plus hnědou rýži a řezaný oves – zdravé sacharidy s nízkým glykemickým indexem, které zabraňují váhovému nárůstu u štěňat.

Čerstvý losos je vynikajícím zdrojem omegy-3 (EPA, DHA). Tyto nenasycené mastné kyseliny zvyšují imunity a zlepšují srst. Organické chaluhy a prérijní byliny, včetně listů maliníku a mléče bylinného, jsou přírodním zdrojem antioxidantů a fytoživin, které vyživují celé tělo. Vápník, fosfor a glukosamin pocházejí z přírodního zdroje a vyvažují stravu velkých plemen.

Krmivo světové úrovně ACANA se vyrábí z nejlepších a nejčerstvějších kanadských surovin v oceněné továrně nacházející se ve slunné Albertě v Kanadě. Když si přečtete jeho složení, určitě nám dáte za pravdu – ACANA je přírodní a lahodný způsob, jak udržet vaše štěně velkého plemene zdravé, šťastné a silné.

Additional Information

Výrobce

ACANA

Plemeno

Velké plemeno

Věk

Štěně

Recenze

There are no reviews yet, would you like to submit yours?

Be the first to review “Acana Puppy Large ”