Acana Light Fit

Katalogové číslo: 0800513037. Kategorie: , . Tags: .

Product Description

Pro dosažení optimální tělesné kondice potřebují psi s nadváhou krmivo s bohatým množstvím proteinů. Taková strava příznivě ovlivňuje štíhlé svalstvo, uspokojí chuť psů a obsahuje jen omezené množství sacharidů.

Aby ACANA LIGHT & FIT příznivě působila na štíhlou linii je nabita prvotřídními živočišnými surovinami (55%), včetně volně chovaných kuřat a vajec z místních prérijních farem, lososů ze studených vod Tichého oceánu u Vancouver Island – tyto suroviny jsou dodávány DENNĚ ČERSTVÉ, nemražené a bez konzervačních prostředků.

Krmivo ACANA obsahuje více proteinů a méně sacharidů, aby lépe odpovídala přirozené psí stravě. Neobsahuje pšenici, kukuřici a lepek – suroviny, jež jsou často spojovány s poruchami zažívání. Namísto toho se vyznačuje místním ovocem, zeleninou a v páře vařeným ovsem z Alberty – sacharidy s nízkým glykemickým indexem, které obsahují málo jednoduchých cukrů, jež způsobují kolísání krevního cukru a vedou k nadváze.

Omega-3 (EPA, DHA) z čerstvých tichomořských lososů, působí příznivě na imunitu, kůži a srst vašeho psa – vnější symbol vitality vašeho psa. Zatímco organická mořská zelenina a prérijní byliny, včetně bobulí jalovce, kořene anděliky a listů maliníku, jsou neuvěřitelně bohatým zdrojem vitamínů, minerálů, stopových prvků a fytochemikálií, které podporují a zlepšují metabolismus.

Krmivo ACANA se vyrábí z nejlepších a nejčerstvějších surovin ze západní Kanady v oceněné rodinné továrně, nacházející se ve slunné Albertě, v Kanadě. Když si přečtete jeho složení, určitě nám dáte za pravdu – ACANA LIGHT & FIT je přírodní a lahodný způsob, jak udržet vašeho psa zdravého, šťastného a silného.

Additional Information

Výrobce

ACANA

Recenze

There are no reviews yet, would you like to submit yours?

Be the first to review “Acana Light Fit ”