Acana Lamb Apple

Katalogové číslo: 0800513026. Kategorie: , . Tags: .

Product Description

Strava založená na jehněčím mase se často doporučuje citlivým psům jako zdroj proteinů. Přesto většina prodávaných krmiv „s jehněčím masem“ obsahuje kuřecí nebo hovězí maso, několik druhů obilovin a rostlinných proteinů. Tyto suroviny mohou u psů s citlivým žaludkem vyvolat střevní a kožní problémy.

To je důvod, proč ACANA LAMB & APPLE představuje skutečné hypoalergenní krmivo s masem z jehňat chovaných na farmách (bez růstových hormonů) na Severním ostrově Nového Zélandu jako jediným zdrojem živočišných proteinů a s řezaným ovsem z Alberty jako jediným zdrojem obilovin, který je hypoalergenní a navíc má nízký glykemický index. ACANA má bohatý obsah proteinů a nízký obsah sacharidů. Lépe tak odpovídá přirozené psí stravě. Toto výjimečné krmivo ACANA neobsahuje kuřecí, vejce, mléko, pšenici ani kukuřici – hlavní potravinové alergeny pro psy s citlivým žaludkem.

Granule ACANA LAMB & APPLE neobsahují nasycené živočišné tuky. Jsou máčené ve lněných a slunečnicových olejích, vyráběných v našem regionu. Organická mořská zelenina a prérijní byliny, včetně listů maliníku a kopřivy žahavky jsou přírodním zdrojem selenu, vitamínu B, zinku a biotinu, které působí příznivě na kvalitu kůže a srsti.

Krmivo ACANA se vyrábí v oceněné rodinné továrně, nacházející se ve slunné Albertě, v Kanadě. Když si přečtete jeho složení, určitě nám dáte za pravdu – ACANA LAMB & APPLE je přírodní a lahodný způsob, jak udržet vašeho psa zdravého, šťastného a silného.

Additional Information

Výrobce

ACANA

Věk

Dospělý

Recenze

There are no reviews yet, would you like to submit yours?

Be the first to review “Acana Lamb Apple ”