Acana Adult Small

Katalogové číslo: 0800513014. Kategorie: , . Tags: .

Product Description

Požadavky na výživu psů malých plemen nejlépe splňuje živočišná strava bohatá na kvalitní proteiny a tuky. Takové krmivo je přizpůsobeno vyšším energetickým požadavkům a obsahuje méně sacharidů, které řídí jejich tělesnou hmotnost.

ACANA ADULT SMALL BREED je proto doslova nabita živočišnými surovinami potravinářské kvality (60%) včetně volně chovaných kuřat, celých vajec z místních prérijních farem a prvotřídních lososů ze studených vod Tichého oceánu u Vancouver Island. Tyto suroviny jsou dodávány DENNĚ ČERSTVÉ, nezmražené a bez konzervačních prostředků.

Krmivo ACANA obsahuje více proteinů, přiměřené množství tuků a méně sacharidů. Lépe tak odpovídá přirozené stravě psů malých plemen. Toto výjimečné krmivo neobsahuje pšenici, kukuřici a lepek, suroviny často spojované s potravinovými alergiemi. Namísto toho ACANA obsahuje místní ovoce, zeleninu a řezaný oves – zdravé sacharidy s nízkým glykemickým indexem, které obsahují málo jednoduchých cukrů, jež způsobují kolísání krevního cukru a vedou k nadváze u psů malých plemen.

Čerstvý losos je vynikajícím zdrojem nenasycených mastných kyselin (EPA, DHA), které zlepšují stav kůže a srsti – vnější symbol vitality vašeho psa. Naše prérijní rostliny jako je kořen proskurníku lékařského, fenykl a kopřiva žahavka, poskytují selen, vitamín B, zinek a biotin složky, které zlepšují imunitu.

Krmivo ACANA se vyrábí z nejlepších a nejčerstvějších surovin ze Západní Kanady v oceněné rodinné továrně, nacházející se v Albertě v Kanadě. Když si přečtete jeho složení, určitě nám dáte za pravdu – ACANA ADULT SMALL BREED je přírodní a lahodný způsob, jak udržet vašeho psa malého plemene zdravého a silného.

Recenze

There are no reviews yet, would you like to submit yours?

Be the first to review “Acana Adult Small”