Acana Adult Large

Katalogové číslo: 0800513034. Kategorie: , . Tags: .

Product Description

Psi velkých plemen mají často problémy s hmotností a trpí kloubními potížemi – tedy stavy, které dnešní strava chudá na proteiny a bohatá na sacharidy ještě zhoršuje, protože zvyšuje hladinu cukrů v krvi a přispívá k nárůstu tělesné hmotnosti.

ACANA ADULT LARGE BREED obsahuje více proteinů a méně sacharidů. Lépe tak odpovídá přirozené psí stravě. Krmivo je doslova nabité prvotřídními místními živočišnými surovinami (55%), včetně volně chovaných kuřat, celých vajec z našich místních prérijních farem a pacifických lososů z vod u North Vancouver Island. Všechny tyto suroviny jsou dodávány ČERSTVÉ, nezmražené a bez konzervačních prostředků.

ACANA neobsahuje pšenici, kukuřici a lepek – suroviny často spojené s poruchami zažívání psů velkých plemen. Namísto toho ACANA obsahuje místní ovoce, zeleninu a v páře vařený oves z Alberty – sacharidy s nízkým glykemickým indexem, které poskytují trvalý přísun energie, a to bez přítomnosti jednoduchých cukrů, které zvyšují hladinu glukózy v krvi a vyvolávají nárůst tělesné hmotnosti.

Čerstvý losos je vynikajícím zdrojem nenasycených mastných kyselin omega-3 (EPA, DHA), které působí příznivě na imunitu vašeho psa i na stav jeho kůže a srsti, zatímco organická mořská zelenina a prérijní byliny jsou přírodním zdrojem antioxidantů a fytoživin, které podporují a zlepšují metabolismus.

Krmivo světové úrovně ACANA vyrábíme z nejlepších a nejčerstvějších kanadských surovin právě zde v oceněné továrně nacházející se ve slunné Albertě v Kanadě. Když si přečtete jeho složení, určitě nám dáte za pravdu – ACANA ADULT LARGE BREED je přírodní a lahodný způsob, jak udržet vašeho „velkého psa“ zdravého a silného.

Additional Information

Výrobce

ACANA

Recenze

There are no reviews yet, would you like to submit yours?

Be the first to review “Acana Adult Large ”