Acana Puppy Small

Katalogové číslo: 0800513014. Kategorie: , .

Product Description

ŠTĚŇATA MALÝCH PLEMEN SE VYVÍJEJÍ VELMI RYCHLE. PRO RYCHLÝ FYZICKÝ VÝVOJ POTŘEBUJÍ VYSOCE VÝŽIVNOU STRAVU BOHATOU NA PROTEINY A TUKY Z KVALITNÍCH MASOVÝCH SUROVIN. To je důvod, proč je krmivo ACANA PUPPY SMALL BREED plné masa z volně chovaných kuřat, celých vajec a Burbank brambor z místních prérijních farem, volně lovených platýsů z Vancouver Island a na slunci vyzrálého ovoce a zeleniny z údolí Okanagan. Všechny suroviny jsou dodávány ČERSTVÉ KAŽDÝ DEN a mají tak bezkonkurenční výživovou hodnotu a chuť. Krmivo ACANA obsahuje více proteinů a méně sacharidů, lépe tak odpovídá přirozené stravě Vašich štěňat. ACANA neobsahuje vysokoglykemické obiloviny jako je např. rýže, kukuřice a vyznačuje se řezaným Albertským ovsem, jakožto NÍZKOGLYKEMICKÝM, HYPOALERGENNÍM A JEDINÝM ZDROJEM obilovin. Krmivo ACANA PUPPY SMALL BREED se vyrábí z nejlepších a nejčerstvějších kanadských surovin v naší oceňované továrně a zaručuje, že udrží Vaše štěně zdravé, šťastné a silné. PŘEČTĚTE SI SLOŽENÍ NAŠEHO KRMIVA A ZCELA JISTĚ NÁM DÁTE ZA PRAVDU.

SLOŽENÍ
Dehydrované kuřecí maso, řezaný oves, kuřecí tuk, vykostěné kuřecí maso, celé brambory, hrách, celá vejce, vykostěný platýs, vojtěška sušená na slunci, kuřecí játra, olej ze sledě, hrachová vláknina, celá jablka, celé hrušky, Batata sladké brambory, dýně, máslová dýně, pastinák, mrkev, špenát, brusinky, borůvky, chaluha, kořen čekanky obecné, bobule jalovce obecného, kořen anděliky lékařské, květy měsíčku lékařského, sladký fenykl, lístky máty peprné, levandule, plus doplňkové vitamíny a minerály. **
** Kompletní seznam vitamínů a minerálů naleznete na acana.cz

ZARUČENÁ ANALÝZA
Dusíkaté látky (min.) ……………………………………………..32 %
Tuk (min.) ……………………………………………………………..21 %
Vláknina (max.) ………………………………………………………4 %
Vlhkost (max.) ……………………………………………………….10 %
Vápník/fosfor (min.) ………………………………….. 1,6 % / 1,1 %
Omega-6 / Omega-3 (min.) ……………………….. 2,5 % / 0,9 %
DHA / EPA (min.) …………………………………………. 0,4 / 0,4 %
Glukosamin (min.)……………………………………. 1400 mg/kg
Chondroitin sulfát (min.) …………………………….. 900 mg/kg

OBSAH KALORIÍ
Energie představuje 3784 kcal/kg (454 kcal = 250 ml odměrka), 30 % energie pochází z proteinů, 46 % pochází z tuků a 24 % pochází z ovoce, zeleniny a řezaného ovsa.

Recenze

There are no reviews yet, would you like to submit yours?

Be the first to review “Acana Puppy Small”