Hill’s MiniPuppy

Product Description

Popis

Krmivo je vhodné pro štěňata malých a středních plemen v období růstu, které dávají přednost lépe stravitelnému kuřečímu masu. Toto krmivo poskytuje štěňatům veškeré životně důležité živiny ve zcela vyváženém poměru tak, aby byl zajištěn jejich zdravý start do života.

Doplňující informace:
Během 2. poloviny laktace mohou být štěňata odstavena na stejné krmivo, kterým byla krmena kojící fena, což usnadňuje samotný proces odstavu.
Granulát je obohacen o vysoké množství DHA ( dokosahexaenová kyselina ), přirozeně se nacházející v mateřském mléce, která je nezbytnou součástí mozkové tkáně. Zkrmování granulovaných formulí březím a kojícím fenám zaručuje dostatečnou saturaci štěňat DHA ještě před odstavem. Pokud jsou štěňata krmena formulí po odstavu, hladina dodávané DHA je v dostatečném množství pro překonání kritického období rozvoje mozku a očí.

Kladné účinky:
Omega-3 mastná kyselina DHA ( dokosahexaenová kyselina ): Přispívá k optimálnímu rozvoji sítnice a tím k lepšímu zraku. Podporuje optimální rozvoj mozku pro snadnější cvičitelnost štěňat.
Koncentrace energie, stravitelnost : Kryje potřebu energie bez nutnosti zvyšování dávek krmiva.
Bílkoviny: Podporuje zdravý růst a pevné svaly.
Minerální látky včetně vápníku: Optimálně vyvážený obsah pro lepší růst a vývoj, podporuje pevnější zuby a kosti.
Přírodní vláknina způsobuje tuhé výkaly.
Esenciální mastné kyseliny podporují zdravou kůži a srst.
Velikost granulí odpovídá velikosti pro věk a plemeno jedince.
Palatabilita ( chutnost ): Zlepšuje ochotu přijímat krmivo.
Speciální antioxidační formule redukuje oxidativní poškození buněk, podporuje růst a napomáhá funkci imunitního systému.

Není určeno pro:
Kočky
Dospělé psy se sklonem k obezitě, dospělé feny mimo laktaci

Složení: Kuřecí (minimum kuřete 37%, minimum kuřete a krůty 50%): mletá kukuřice, kuřecí a krůtí maso, živočišný tuk, vnitřnosti, sušená řepná dužina, mletá rýže, rybí olej, sušená celá vejce, lněné semeno, oxid železitý, chlorid draselný, hydrogenfosforečnan sodný, ovesná vláknina, sůl, L-tryptofan, vitamíny a stopové prvky. Přirozeně konzervováno směsí tokoferolů, kyselinou citronovou a rozmarýnovým extraktem.

Recenze

There are no reviews yet, would you like to submit yours?

Be the first to review “Hill's MiniPuppy ”