HillsCat SeniorChicken

Product Description

Krmivo určené zdravým kočkám starším 7 let.

Krmivo je vyrobeno z vysoce stravitelných surovin, tak aby obsahovalo kontrolovatelné množství těch živin, které mohou hrát důležitou roli v rozvoji onemocnění typických pro toto období života. Snižuje riziko vzniku onemocnění dolního močového traktu , včetně oxalátové krystalurie a urolitiázy, ke které mají starší kočky sklony.

Se zvyšujícím se věkem se mění i nutriční požadavky kočky. U starších koček se objevuje vyšší riziko onemocnění ledvin a proto je hladina fosforu pečlivě kontrolována. Kompletní krmivo Hill´s cat Senior obsahuje větší množství vlákniny jako ochranu proti zácpě, ke které mají starší kočky sklony. Toto krmivo výborně chutná a také se lehce kouše s ohledem na skutečnost, že starší kočky mají často problémy se zuby. Vysoká stravitelnost zajišťuje, že Váše kočka dostává všechny výživné látky, které potřebuje k tomu, aby s Vámi ve zdraví zůstala co nejdéle.

Kladné účinky: Bílkoviny, sodík: Ideálně vyvážený obsah pro dobrý zdravotní stav. Zabraňuje vysokému příjmu, který se může podílet na rozvoji chorobných změn. Vápník, hořčík, fosfor: Podporuje dobrý zdravotní stav močového traktu, udržuje pH moči. Vláknina: podporuje správnou střevní peristaltiku. Doplněna speciální antioxidační formule. Snižuje oxidativní poškození buňek a posiluje imunitní systém.

Složení: Kuřecí a krůtí maso, rýže, mletá, kukuřice, živočišný tuk, kukuřičná mouka, vedlejší produkty ze zpracování sóji, drůbeží vedlejší jatečné produkty, chlorid draselný, prášková celulóza, sůl, DL-methionin, sušené kvasnice, citrát draslíku, taurin, vitamín A, B12, D3, E, niacin, kys.listová, biotin,antioxidant povolený EU.

Recenze

There are no reviews yet, would you like to submit yours?

Be the first to review “HillsCat SeniorChicken ”