ProPlanCat HouseChicken

Product Description

Optimální výživa a posílená ochrana pro dospělé kočky žijící v bytě. Obsahuje OPTIRENAL pro podporu funkce ledvin.

Kočky žijící v bytě jsou náchylnější k tvorbě trichobezoárů (smotků chlupů v žaludku) díky nadměrnému vypadávání chlupů a čištění srsti.

PRO PLAN Housecat s vysokým podílem kuřecího masa a rýže je vysoce chutné krmivo, které je speciálně vyvinuté tak, aby předcházelo nadměrnému vypadávání srsti a pomáhalo redukovat tvorbu trichobezoárů. Obsahuje přírodní zdroj prebiotik (kořen čekanky), který prokazatelně snižuje zápach z kočičích toalet (o 20%)*. Vysoký podíl bílkovin a snížený obsah tuku pomáhá udržovat tělesnou hmotnost koček chovaných v bytě. Navíc je prokázáno, že významně snižuje tvorbu zubního kamene, a to až o 40%**.

Ochrana a udržování zdravých ledvin je klíčové pro celkové zdraví vaší kočky a její spokojený život. Veterináři a odborníci na výživu společnosti Purina vyvinuli OptiRenal, což je specifický komplex živin, který pomáhá chránit funkci ledvin vaší kočky a zpomaluje proces stárnutí. “Natural Feline Protection“ – podporuje funkce všech klíčových vnějších i vnitřních obranných systémů.

Zdroje nerozpustné vlákniny zajišťují vysoký obsah vlákniny v receptuře (přes 5% surové vlákniny). Vláknina omezuje tvorbu chuchvalců chlupů (trichobezoárů) v žaludku a zajišťuje jemný a bezpečný průchod chlupů trávicím traktem.

Vysoce stravitelná a chutná receptura s kvalitním kuřecím masem, vejci a rýží

Esenciální živiny prospěšné pro kůži a srst, které předcházejí nadměrné ztrátě srsti během línání, udržují kůži v dobré kondici a podporují růst lesklé srsti

Obsahuje přírodní zdroj prebiotik – inulinu (kořen čekanky), který prokazatelně snižuje zápach podestýlky o 20%*

Obsahuje speciální minerální látku, která prokazatelně snižuje usazování zubního kamene až o 40%**

Obsahuje OPTIRENAL, což je specifický komplex živin, který pomáhá podporovat činnost ledvin, a antioxidanty zpomalující proces stárnutí *Zdroj: Výzkum společnosti Purina, 2002 **Zdroj: Výzkum společnosti Purina, 2004

  • Kůže a srst: Esenciální živiny pro pružnost a hydrataci kůže a celkové zdraví kůže a srsti.
  • Trávení: Obsah vlákniny usnadňuje trávení a redukuje tvorbu chuchvalců chlupů v žaludku.
  • MOČOVÝ TRAKT: Komplex živin OPTIRENAL posiluje močový trakt. Esenciální minerální látky a správné pH moči chrání zdraví ledvin a močového traktu.
  • Imunita: Vysoký obsah bílkovin a vysoký obsah antioxidantů pro podporu tvorby protilátek a ochranu buněk.
  • Krmný návod: Umožněte vaší kočce volný přístup ke krmivu PRO PLAN po celý den.

Uvedené hodnoty doporučených denních dávek jsou pouze orientační. Denní krmnou dávku je třeba upravovat v závislosti na věku, velikosti a zdravotním stavu zvířete. Pravidelně sledujte hmotnost své kočky a upravujte podle ní aktuální denní dávku krmiva. Doporučujeme pravidelné preventivní veterinární prohlídky.

Kočka musí mít stálý přístup k čisté a čerstvé vodě. Krmivo uchovávejte v suchém a chladném prostředí.

  • Složení: Kuřecí maso (20%), kukuřičná lepková moučka, dehydrované drůbeží bílkoviny, rýže (14%), kukuřice, řepná dužina, živočišný tuk kořen čekanky (2%), sušená vejce, hrachový bílkovinný koncentrát, pšeničná lepková moučka, rybí tuk, vedlejší výrobky živočišného původu, pivovarské kvasnice, minerální látky.
  • Doplňkové látky / Nutriční doplňkové látky: Vitamin A 31000 m.j./kg, vitamin D3 1000 m.j./kg, vitamin E 700 m.j./kg, vitamin C 130 mg/kg, síran železnatý monohydrát 320 mg/kg, jodičnan vápenatý bezvodý 2,9 mg/kg, síran měďnatý pentahydrát 45 mg/kg, síran manganatý monohydrát 45 mg/kg, síran zinečnatý monohydrát 380 mg/kg, seleničitan sodný 0,27 mg/kg. S antioxidanty.
  • Analytické složky: Bílkoviny 36,0%, oleje a tuky 14,0%, popel 7,0%, vláknina 5,0%

Recenze

There are no reviews yet, would you like to submit yours?

Be the first to review “ProPlanCat HouseChicken ”