ProPlanCat DelicateTurkey

Product Description

Optimální výživa pro kočky s citlivou kůží a/nebo trávením a pro velmi mlsné kočky. Obsahuje OPTIRENAL pro podporu funkce ledvin.

PRO PLAN Delicate vysokým podílem krůtího masa a rýže je vysoce chutné krmivo vyvinuté pro uspokojení i těch nejnáročnějších koček s citlivou kůží nebo trávením. Obsahuje omezený počet zdrojů bílkovin a pomáhá tak snižovat riziko vzniku potravinových alergií. Mastné kyseliny omega 3 a 6, zinek a vitamíny B zmírňují svědění a loupání kůže. Navíc je prokázáno, že významně snižuje tvorbu zubního kamene, a to až o 40%*. Tato receptura neobsahuje pšeničné bílkoviny.**

Ochrana a udržování zdravých ledvin je klíčové pro celkové zdraví vaší kočky a její spokojený život. Veterináři a odborníci na výživu společnosti Purina vyvinuli OptiRenal, což je specifický komplex živin, který pomáhá chránit funkci ledvin vaší kočky a zpomaluje proces stárnutí. „Natural Feline Protection“ – podporuje funkce všech klíčových vnějších i vnitřních obranných systémů.

Vysoce stravitelná a chutná receptura s kvalitním krůtím masem jako hlavní složkou zachutná i těm nejvybíravějším koč­kám

Omezený počet zdrojů bílkovin pro zvýšení snášenlivosti stravy. Receptura neobsahuje pšeničnou bílkovinu**.

Kombinace rozpustné a nerozpustnéh vlákniny (rýže, celozrnné cereálie) pro optimální trávení a průchod střevy.

Omega 3 a 6 mastné kyseliny, zinek a vitsminy skupiny B pomáhají omezit svědění a loupání kože a udržují kůži pružnou a vláčnou.

Obsah specifických minerálnívh látek prokazatelně snižuje usazování zubního kamene až o 40%*.

Obsahuje OPTIRENAL, specifický komplex živin, který pomáhá podporovat činnost ledvin a antioxidanty zpomalující proces stárnutí. *Zdroj: Výzkum společnosti Purina, 2004 **Může obsahovat stopové množství pšenice, není vhodné pro alergické kočky.

  • Kůže a srst: Esenciální živiny omezující svědění a tvorbu kožních šupinek a zajišťující pružnost a hydrataci kůže.
  • Trávení: Omezený zdroj bílkovin a kombinace rozpustné a nerozpustné vlákniny pro lepší stravitelnost.
  • Močový trakt: Komplex živin OPTIRENAL posiluje močový trakt. Esenciální minerální látky a správné pH moči chrání zdraví ledvin a močového traktu.
  • Imunitní systém: Vysoký obsah bílkovin a vysoký obsah antioxidantů pro podporu tvorby protilátek a ochranu buněk.
  • Krmný návod: Umožněte vaší kočce volný přístup ke krmivu PRO PLAN po celý den.

Uvedené hodnoty doporučených denních dávek jsou pouze orientační. Denní krmnou dávku je třeba upravovat v závislosti na věku, velikosti a zdravotním stavu zvířete. Pravidelně sledujte hmotnost své kočky a upravujte podle ní aktuální denní dávku krmiva. Doporučujeme pravidelní preventivní veterinární prohlídky. Kočka musí mít stálý přístup k čisté a čerstvé vodě. Krmivo uchovávejte v suchém a chladném prostředí.

  • Složení: Krůtí maso (18%), rýže (18%), kukuřičná lepková moučka, hrachový bílkovinný koncentrát, dehydrované krůtí bílkoviny, živočišný tuk, sušená vejce, kukuřičný škrob, kukuřice, rybí tuk, vedlejší výrobky živočišného původu, pivovarské kvasnice, minerální látky.
  • Doplňkové látky / Nutriční doplňkové látky: Vitamin A 35000 m.j./kg, vitamin D3 1100 m.j./kg, vitamint E 680 m.j./kg, vitamin C 140 mg/kg, síran železnatý monohydrát 170 mg/kg, jodičnan vápenatý bezvodý 2,8 mg/kg, síran měďnatý pentahydrát 45 mg/kg, síran manganatý monohydrát 45 mg/kg, síran zinečnatý monohydrát 370 mg/kg, seleničitan sodný 0,26 mg/kg
  • Technologické doplňkové látky: Síran vápenatý dihydrát 6000mg/kg, s antioxidanty
  • Analytické složky: Bílkoviny 40,0%, oleje a tuky 18,0%, popel 7,0%, vláknina 1,0%, vitaminy skupiny B 220 mg/kg, omega 3 mastné kyseliny 2,0%, omega 6 mastné kyseliny 0,02%

Recenze

There are no reviews yet, would you like to submit yours?

Be the first to review “ProPlanCat DelicateTurkey ”