ProPlanCat AftecareSalmon

Product Description

Purina PRO PLAN Cat Aftercare Salmon + Tuna 7,5kg 5114521

Hmotnost 7,5kg

Věk kočky dospělá kočka

Aktivita zvířete normální

Určení krmiva kastrovaná zvířata

Popis produktu

PRO PLAN After Care je krmivo se záměrně sníženým podílem energie (o 10% v denní dávce), speciálně přispůsobené potřebám mladých a dospělých kastrovaných či sterilizovaných koček. Pomáhá udržet ideální tělesnou hmotnost, reguluje hladinu glukózy v krvi, čímž snižuje riziko vzniku diabetu a zabraňuje ukládání nadměrných tukových zásob.

PRO PLAN After Care Salmon & Tuna je vysoce stravitelné, kompletní a vyvážené krmivo. Obsahuje maso z lososa a tuňáka jako hlavní složky a pomáhá zabezpečit optimální výživu a dobré zdraví dospělých kastrovaných a sterilizovaných koček.

  • Kůže: vitamín A, kyselina linolová a zinek pro pružnost a hydrataci kůže.
  • Srst: komplex esenciálních mořských oleju pro hustou a lesklou srst.
  • Zuby: tvar a struktura granulí prokazatelně omezuje tvorbu plaku a zubního kamene o 40%.
  • Trávení: vysoký obsah bílkovin (41%) a omezená hladina uhlohydrátů, pomáhá regulovat hladinu glukózy. Zdraví prospěšná obilná zrna a rýže pro snazší trávení a optimální vstřebávání živin.
  • Vylučování: „stone neutral“ systém díky rovnováze esenciálních minerálů udržuje pH moči v rozpětí 6,3 až 6,6 , čímž minimalizuje nezbytné vylučování uhličitanových iontů, které jsou při zvýšeném množství zodpovědné za tvorbu močových (struvitových) kamenů.
  • Imunita: vysoký obsah kvalitních bílkovin a silné antioxidanty pro pohotovou obranu organismu.
  • Krmný návod: Umožněte vaší kočce volný přístup ke krmivu PRO PLAN po celý den.

Uvedené hodnoty doporučených denních dávek jsou pouze orientační. Denní krmnou dávku je třeba upravovat v závislosti na věku, velikosti a zdravotním stavu zvířete. Kočka musí mít stálý přístup k čisté a čerstvé vodě. Uchovávejte v suchém a chladném prostředí.

  • Složení: Losos (20%), kukuřičný lepek, rýže (14%), dehydrované drůbeží bílkoviny, kukuřice, koncentrované rybí bílkoviny, dehydrované bílkoviny z tuňáka (4%), ovesná vláknina (3,5%), celulóza (3,5%), pšeničný lepek, sušená vejce, vedlejší výrobky z jater, pivovarské kvasnice, živočišný tuk (konzervovaný směsí tokoferolů), chlorid draselný, cholin chlorid, L-lysin, DL-methionin, chlorid sodný, minerály. Zinek (síran zinečnatý monohydrát) 200 mg/kg, měď (síran měďnatý pentahydrát) 12 mg/kg, selen (seleničitan sodný) 0,12 mg/kg. Vitamin A 26000 m.j./kg, vitamin D3 2000 m.j./kg, vitamin E (?-tokoferol) 660 mg/kg, vitamin C (kyselina askorbová) 85 mg/kg, taurin 1500 mg/kg.
  • Obsahuje EU povolené doplňkové látky: beta-karoten, směs tokoferolů bohatá na extrakty přirozeného původu, kyselina ortofosforečná.
  • Deklarované jakostní znaky: Bílkoviny 41,0%, tuk 12,0%, popel 8,0%, vláknina 5,5%, kyselina linolová 1,8%, vápník 1,3%, fosfor 1,1%, hořčík 0,12%, vlhkost 7,5%.

Recenze

There are no reviews yet, would you like to submit yours?

Be the first to review “ProPlanCat AftecareSalmon ”