ProPlanCat SalmonRice

Product Description

Popis Purina Pro Plan Cat Salmon + Rice – 10 kg

PRO PLAN ADULT s OPTIRENAL

LOSOS A RÝŽE  Optimální výživa a posílená ochrana pro dospělé kočky. Obsahuje OPTIRENAL pro podporu funkce ledvin.

Receptura s vysokým obsahem masa z lososa a rýže poskytuje dospělým kočkám vysoce kvalitní výživu. Celozrnné obiloviny, prebiotika přirozeného původu a rýže zabezpečují vysokou stravitelnost krmiva a snížení zápachu z kočičí toalety. Receptura PRO PLAN Adult prokazatelně redukuje tvorbu zubního kamene až o 40%.  “Natural Feline Protection” – podporuje funkce všech klíčových vnějších i vnitřních obranných systémů.

Obsahuje OPTIRENAL, specifický komplex živin, který pomáhá podporovat činnost ledvin a antioxidanty zpomalující proces stárnutí.

Ideální poměr bílkovin a energie pomáhá udržovat optimální tělesnou kondici.

Díky vysoce stravitelným zdrojům proteinů a sacharidů se dostává do spodní části trávicího traktu méně nestrávených živin, což zlepšuje kvalitu stolice a zmenšuje objem výkalů.

Obsahuje speciální minerální látku, která prokazatelně snižuje tvorbu zubního kamene až o 40%*.  KŮŽE A SRST:

Vitamín A, kyselina linolová a zinek pro pružnost a hydrataci kůže. Esenciální mořské oleje pro růst husté a lesklé srsti.  TRÁVENÍ:

Zdraví prospěšná obilná zrna, přírodní prebiotika a rýže pro snazší trávení, vysokou stravitelnost a omezení pachu kočičí toalety.  MOČOVÝ TRAKT:

Komplex živin OPTIRENAL posiluje močový trakt. Esenciální minerály a kontrola pH moči chrání zdraví ledvin a močového traktu.  IMUNITNÍ SYSTÉM:

Vysoký obsah bílkovin a silné antioxidanty pro podporu tvorby protilátek a ochranu buněk.  Krmný návod

Umožněte vaší kočce volný přístup ke krmivu PRO PLAN po celý den.

Uvedené hodnoty doporučených denních dávek jsou pouze orientační. Denní krmnou dávku je třeba upravovat v závislosti na věku, velikosti a zdravotním stavu zvířete. Kočka musí mít stálý přístup k čisté a čerstvé vodě. Uchovávejte v suchém a chladném prostředí.

Průměrné denní krmné dávky

Hmotnost (kg)

Množství krmiva (g) 2 – 4 30 – 60 4 – 6 60 – 95 6 – 8 90 – 125

Složení maso z lososa (18%), rýže (16%), kukuřičná lepková moučka, dehydrované drůbeží bílkoviny, kukuřice, pšenice, živočišný tuk (konzervovaný směsí tokoferolů), vedlejší výrobky živočišného původu, sušená vejce, kořen čekanky (2%), pšeničná lepková moučka, pivovarské kvasnice, hrachový bílkovinný koncentrát, chlorid draselný, uhličitan vápenatý, minerální látky, cholin chlorid, L-arginin, L-lysin, chlorid sodný, DL-methionin. Zinek (síran zinečnatý monohydrát) 170 mg/kg, měď (síran měďnatý pentahydrát) 12 mg/kg, selen (seleničitan sodný) 0,12 mg/kg. Vitamín A 21000 m.j./kg, vitamín D3 1700 m.j./kg, vitamín E (α-tokoferol) 550 mg/kg, vitamín C (kyselina askorbová) 70 mg/kg, taurin 1500 mg/kg.  Obsahuje EU povolené doplňkové látky: beta-karoten, směs tokoferolů bohatá na extrakty přírodního původu, kyselina ortofosforečná.  Deklarované jakostní znaky

Bílkoviny 36,0%, tuk 16,0%, popel 7,0%, kyselina linolová min. 1,0%, vláknina 1,5%, vápník 1,2%, fosfor 1,1%, hořčík 0,1%.  Velikost balení: 400g, 1,5kg, 3kg, 7,5kg, 15kg.

Additional Information

Výrobce

Pro Plan

Recenze

There are no reviews yet, would you like to submit yours?

Be the first to review “ProPlanCat SalmonRice ”