HappyDog MaxiJunior GR23

Product Description

Popis Happy Dog Maxi Junior 15kg

Happy Dog Maxi Junior je superprémiové krmivo s cílenou výživou podle vzoru přírody určenou pro štěňata velkých a obřích plemen od 6. do 15. měsíce stáří. Toto krmivo představuje malou revoluci ve výživě štěňat v závislosti na růstu a vývoji. S měnícím se věkem štěně prochází dvěma hlavními růstovými fázemi, přičemž v každé fázi štěně nárokuje rozdílné potřeby proteinů. Maxi Junior je vyvinuto tak, aby v obou fázích štěněčího věku dokázalo dodat přesnou dávku potřebných živin. Tím je zaručen zdravý vývoj a růst, předchází se zatěžování trávení a problémům s ním spojeným. Krmivo obsahuje velmi kvalitní maso drůbeže, jehňat a mořských ryb, rýži a také velmi cenné novozélandské mořské měkkýše. To vše ve veterináři doporučované receptuře pouze s 23% bílkovin. Díky tomu se optimálně hodí k šetrnému krmení i citlivých štěňat. Od 15. měsíce se štěně pozvolna převádí na vhodné suché krmivo HAPPY DOG řady Fit & Well (anebo v případě potřeby řady Sensible Nutrition). Vyvážené štěněčí krmivo s jedinečným HAPPY DOG Junior Plus Concept® bezpečně zabraňuje vzniku nedostatku živin u štěňat. Každý chovatel, který se zajímá o krmení, o značce Happy Dog jistě už slyšel. Je to výrobce krmiv, který klade důraz na vysokou kvalitu, chutnost, stravitelnost a poskytnutí plnohodnotné výživy za opravdu skvělou cenu. Díky svým úspěchům je na trhu již přes 230 let.

Charakteristika:

Toto suché krmivo se proto optimálně hodí k bezproblémovému a šetrnému krmení také citlivých mladých psů od 6.měsíce života (po dokončení výměny zubů) u všech velkých plemen nad 26 kg dospělé hmotnosti. Od cca 18. měsíce se mladý pes pozvolna převádí na vhodné suché krmivo Happy Dog řady Fit & Well (anebo v případě potřeby řady Sensible Nutrition). Pestré a vyvážené suché krmivo pro mladé psy s jedinečným HAPPY DOG Junior Plus Concept® bezpečně zabraňuje vzniku nedostatku živin.

Složení:

Kukuřice, drůbeží masová moučka (14%), drůbeží tuk, hovězí lůj, škvarky, jehněčí masová moučka (4%), rybí moučka (3%), rýžová mouka (3%), cukrovarské řízky, hydrolyzovaná játra, jablečná matolina (sušená, 1%), sušená vejce, chlorid sodný, kvasnice (sušené), chlorid draselný, ječmen (fermentovaný, 0,2%), mořské řasy (sušené, 0,15%), lněné semínko (0,15%), pivovarské kvasnice (extrahované), artyčoky, pampeliška, zázvor, list břízy, kopřiva, šalvěj, koriandr, rozmarýn , tymián, kořen lékořice, mořské mušle (sušené, 0,01%), heřmánek, tužebník, medvědí česnek. (Bylinky celkem: 0,14%)

Jakostní znaky:

Hrubý protein 23,0%, Hrubý tuk 15,0%, Vláknina 2,5%, Popel 7,0%, Vápník 1,25%, Fosfor 0,8%, Sodík 0,3%, Draslík 0,45%.

Přidané látky:

Vitamin A 12 000 IU, Niacin 40 mg, Vitamin D3 1200 IU, Kyselina listová 2 mg, Vitamin E 75 mg, Železa (železo (II) sulfát) 120 mg, Vitamin B1 4 mg, Měď 10 mg, Vitamín B2 4 mg, Zinek (oxid zinečnatý) 140 mg, Vitamín B6 4 mg, Mangan (kysličník manganičitý) 25 mg ,Vitamin B12 70 mikrogramů, Jód (Calciumjod) 1.5 mg, Biotin 500 mikrogramů, Selen (Natriumsselenit) 0,15 mg, Kyselina pantothenová 10 mg.

Recenze

There are no reviews yet, would you like to submit yours?

Be the first to review “HappyDog MaxiJunior GR23 ”