HappyDog MaxiBaby GR29

Product Description

Popis Happy Dog MAXI BABY 15kg

Happy Dog Maxi Baby je superprémiové krmivo s cílenou výživou podle vzoru přírody určenou pro štěňata velkých a obřích plemen od 4. týdne do 5. měsíce stáří. Toto krmivo představuje malou revoluci ve výživě štěňat v závislosti na růstu a vývoji. S měnícím se věkem štěně prochází dvěma hlavními růstovými fázemi, přičemž v každé fázi štěně nárokuje rozdílné potřeby proteinů. Maxi Junior je vyvinuto tak, aby v obou fázích štěněčího věku dokázalo dodat přesnou dávku potřebných živin. Tím je zaručen zdravý vývoj a růst, předchází se zatěžování trávení a problémům s ním spojeným. Krmivo obsahuje velmi kvalitní maso drůbeže, jehňat a mořských ryb, rýži a také velmi cenné novozélandské mořské měkkýše. To vše ve veterináři doporučované receptuře pouze s 29% bílkovin. Díky tomu se optimálně hodí k šetrnému krmení i citlivých štěňat. Od 15. měsíce se štěně pozvolna převádí na vhodné suché krmivo HAPPY DOG řady Fit & Well (anebo v případě potřeby řady Sensible Nutrition). Vyvážené štěněčí krmivo s jedinečným HAPPY DOG Junior Plus Concept® bezpečně zabraňuje vzniku nedostatku živin u štěňat. Každý chovatel, který se zajímá o krmení, o značce Happy Dog jistě už slyšel. Je to výrobce krmiv, který klade důraz na vysokou kvalitu, chutnost, stravitelnost a poskytnutí plnohodnotné výživy za opravdu skvělou cenu. Díky svým úspěchům je na trhu již přes 230 let.

Charakteristika:

Krmivo pro štěňata velkých plemen musí vyhovovat zvláštním nárokům: granule musí být větší, aby se zabránilo příliš kvapnému hltání. Podíly bílkovin a energie v krmivu musí být přizpůsobeny speciálním požadavkům fáze intenzivního růstu.

Složení:

Kukuřičná mouka, drůbeží masová moučka (14%), hovězí škvarky, drůbeží tuk, hovězí lůj, jehněčí moučka (4%), rybí moučka (4%), rýžová mouka (4%), játra hydrolizovaná, sušená vejce, cukrovarské řízky, jablečná matolina (sušená, 0,6%), chlorid sodný, pivovarské kvasnice (sušené), chlorid draselný, ječmen (fermentovaný, 0,2%), mořské řasy (sušené, 0,15%), lněné semínko (0,15%), pivovarské kvasnice (získané), artyčoky, pampeliška, zázvor, list břízy, kopřiva, šalvěj, koriandr, rozmarýn, tymián, kořen lékořice, mořské mušle (sušené – 0,01%), heřmánek, tužebník, medvědí česnek. (Bylinky celkem: 0,14%)

Jakostní znaky:

Hrubý protein 29,0%, Hrubý tuk 15,0%, Vláknina 2,5%, Popel 7,5%, Vápník 1,25%, Fosfor 0,8%, Sodík 0,3%, Draslík 0,45%.

Přidané látky:

Vitamin A 12 000 IU, Niacin 40 mg, Vitamin D3 1200 IU, Kyselina listová 2 mg, Vitamin E 75 mg, Železo (železo (II) sulfát) 120 mg, Vitamin B1 4 mg, Měď 10 mg, Vitamín B2 4 mg, Zinek (oxid zinečnatý) 140 mg, Vitamín B6 4 mg, Mangan (kysličník manganičitý) 25 mg ,Vitamin B12 70 mikrogramů, Jód (Calciumjod) 1.5 mg, Biotin 500 mikrogramů, Selen (Natriumsselenit) 0,15 mg, Kyselina pantothenová 10 mg .

Recenze

There are no reviews yet, would you like to submit yours?

Be the first to review “HappyDog MaxiBaby GR29 ”