HappyDog LightAdult

Product Description

Popis produktu

Popis Happy Dog Supreme Fit & Well Adult Light – 12,5kg

Krmivo je určené pro dospělé psy všech plemen. Pro psy se sníženou potřebu energie. Krmivo obsahuje pouze 5,5% tuku při obsahu bílkovin 19,5% . Nízký obsah energie je přizpůsoben denní pohybové aktivitě v délce 1 – 3 hodiny. Tím je zabráněno překrmování a z něho plynoucím problémům.

Příliš mnoho tuku a bílkovin a nedostatek pohybu mohou vyvolávat chronická onemocnění. To platí i pro psy. Happy Dog Supreme Fit & Well Adult Light pomáhá vyřešit tyto problémy díky:

  • Receptuře s nízkým obsahem tuku 5,5%
  • Stravitelnosti 90%
  • Obsahu přírodně rozmanitého LifePlus konceptu

Podrobné informace o speciálním krmivu Happy Dog Supreme Fit & Well Adult Light:

Vlci ve volné přírodě se kromě toho, co uloví, živí také instinktivně různými jinými složkami, které jsou pro ně prospěšné. Happy Dog Supreme Life Plus koncept svým složením imituje přírodu a zásobuje Vašeho psa kombinací látek, které příznivě ovlivňují zdraví:

  • Lněné semínko obsahuje omega 3 a omega 6 mastné kyseliny pro kůži a srst
  • Jedinečné kanne fermentované obiloviny obsahují přírodní kyselinu mléčnou a fermenty, které pozitivně ovlivňují látkovou výměnu a imunitní systém
  • Přírodní křemík – fosilní pravěké řasy pro silné kosti a klouby
  • Stopové prvky vysoké biologické dostupnosti pro optimální látkovou výměnu
  • Jablka, která obsahují přírodní pektinovou vlákninu pro optimální trávení
  • Vybrané bylinky, které obsahují kvalitní éterické oleje pro žaludek a střeva
  • Novozélandská mušle slávka zelenoústá obsahuje glukosamin glukany pro zdravé klouby

Z těchto látek profituje celý organismus – od silného imunitního systému až po zdravou srst. Složky obsažené v krmivu jsou šetrně zpracovány tak, aby je mohlo tělo efektivně využívat. Všechny druhy krmiva Happy Dog Supreme pro dospělé psy je možné spolu míchat nebo měnit. Tato krmiva jsou velmi chutná a dobře stravitelná.

Happy Dog je krmivo vyráběné z nejlepších surovin rodinnou firmou v Bavorsku. Při výrobě jsou uplatněny nejnovější vědecké poznatky a jako suroviny jsou využívány přírodní složky pocházející od domácích zemědělců, aromatické bylinky a další. Krmivo je vyráběno ze surovin v potravinové kvalitě (určené pro spotřebu člověkem).

Složení: kukuřice, drůbeží masová moučka, moučka z jehněčího masa, rýžová mouka, škvarky, dužnina z cukrové řepy s obsahem melasy, hydrolyzát z jater, jablečné matoliny (sušené) (2%), drůbeží tuk, slunečnicový olej (0,75%), prášek z celých vajec, chlorid sodný, kvasnice (sušené), chlorid draselný, řepkový olej (0,25%), ječmen (fermentovaný) (0,2%), mořské řasy (sušené) (0,15%), lněné semínko (0,15%), artičoky, pampeliška, mušle (sušené) (0,02%), zázvor, listy z břízy, kopřiva, šalvěj, koriandr, rozmarýn, tymián, kořen z lékořice, heřmánek, listí z jilmu, medvědí česnek. (Bylinky dohromady: 0,14%).

Doplňkové látky: vitamín A (15.000 m.j./kg), vitamín D3 (1.500 m.j./kg), vitamín E (100 mg/kg), vitamín B1 (5 mg/kg), vitamín B2 (5 mg/kg), kys. pantotenová (10 mg/kg), niacin (45 mg/kg ), vitamín B6 (4 mg/kg), vitamín B12 (70 mcg/kg), biotin 500 mcg/kg), kys. listová (2 mg/kg), železo (110 mg/kg), měď (10 mg/kg), mangan (25 mg/kg), zinek (135 mg/kg), jod (2 mg/kg), selen (0,15 mg/kg).

Recenze

There are no reviews yet, would you like to submit yours?

Be the first to review “HappyDog LightAdult”